Rekrutacja krok po kroku

Atende Software Sp. z o.o. to innowacyjna spółka, która bardzo dynamicznie się rozwija. Większość projektów rekrutacyjnych, które prowadzimy dotyczy stanowisk programistycznych

Szukamy najlepszych

Przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości rekrutacji, za którą odpowiedzialni są u nas Dyrektorzy Działów (koniecznie programiści) i Dział HR. Zazwyczaj przyjmujemy osoby z kilkuletnim doświadczeniem w danej dziedzinie, ale otwieramy się również na zdolnych i zaangażowanych studentów z pasją. Przebieg procesu rekrutacji uzależniony jest od stanowiska i działu, do którego się aplikuje, ale wszędzie ma to bardzo ustrukturalizowany charakter.

Jak aplikować?

Aby wziąć udział w rekrutacji należy znaleźć interesującą ofertę i przesłać swoje CV wraz z opisem projektów, w których się uczestniczyło. Zdawkowe opisanie firmy i stanowiska, które się obejmowało, niewiele mówi o przydatności doświadczenia zainteresowanej osoby. Bardziej niż dyplomy i certyfikaty interesują nas konkretne umiejętności, zaangażowanie i chęć ciągłego doskonalenia. Wszystkie aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@atendesoftware.pl z podaniem nazwy stanowiska lub nr referencyjnego w tytule maila.

Proces rekrutacji przebiega zazwyczaj w kilku etapach:
  • Pierwszym etapem jest wstępna weryfikacja aplikacji pod względem dopasowania do naszego profilu kompetencyjnego
  • Następnie osoba z działu HR kontaktuje się telefonicznie z kandydatem i przeprowadza krótki wywiad na temat motywacji do podjęcia pracy w naszej firmie, konkretnych umiejętności i oczekiwań co do warunków zatrudnienia kandydata
  • Kolejnym etapem jest spotkanie kandydata z Dyrektorem Działu lub/i Kierownikiem Zespołu, do którego aplikuje. Na spotkaniu tym poruszane są przede wszystkim techniczne aspekty pracy na wybranym stanowisku, mogą pojawić się również proste zadania logiczne do rozwiązania. Uzupełnieniem tego etapu jest krótkie spotkanie ze specjalistą HR, które ma zadanie zweryfikować motywację kandydata i jego dopasowanie do organizacji.
  • Kolejnym etapem jest zazwyczaj test praktyczny - zadanie domowe, w ramach którego trzeba rozwiązać bardziej złożony problem używając konkretnej technologii. Zadanie realizuje się w uzgodnionym z Dyrektorem lub Kierownikiem terminie.
  • Na podstawie wyników z rozmowy i testu praktycznego podejmujemy decyzję o zatrudnieniu kandydata.
  • Polityka Prywatności
  • Wszystkie dane osobowe kandydatów, zgromadzone w ramach procesów rekrutacji, przetwarzamy zgodnie z Polityką Prywatności.

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić.