Warto się uczyć od najlepszych.

Miejsce, gdzie zdobywa się pierwsze doświadczenie zawodowe, często w istotny sposób wpływa na wybór naszej docelowej drogi zawodowej. Warto więc uczyć się od najlepszych, a tacy są inżynierowie w Atende Software.

Kogo szukamy

Jeśli studiujesz na kierunku technicznym takim jak informatyka, telekomunikacja, elektronika, matematyka, fizyka lub pokrewnym, interesujesz się programowaniem oraz jesteś osobą zdolną, ambitną i nietuzinkową, to praca lub staż w Atende Software jest właśnie dla Ciebie.

Jesteśmy firmą, która nie stawia sztywnych ram czasowych pracującym studentom

Jeżeli będziesz musiał pójść na zajęcia lub zdawać egzamin, dopasujemy Twoje zadania do czasu, który będziesz mógł poświęcić na pracę.
Najczęściej poszukujemy osób na stanowiska związane z programowaniem (C/C++ i Java); testowaniem oprogramowania oraz administracją systemami i aplikacjami.
Dobry start to podstawa

Staże w naszej firmie polegają na udziale w bieżących projektach w trakcie których należy realizować konkretne zadania pod okiem opiekuna - mentora.

Najbardziej zaangażowanym i najszybciej uczącym się osobom, po zakończeniu stażu proponujemy pracę z szerszym zakresem obowiązków i odpowiedzialności.

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić.