Zarząd

Paweł Pisarczyk
Prezes Zarządu

Paweł Pisarczyk jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, z którym cały czas jest związany naukowo.

Od 20 lat związany z tworzeniem oprogramowania i pracą badawczą. Swoje pierwsze kroki stawiał w Instytucie Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy tworząc oprogramowanie dla wielokadrowych układów akwizycji obrazów. Autor systemu operacyjnego Phoenix-RTOS, współtwórca firmy IMMOS (jednej z pierwszych w Polsce firm tworzących oprogramowanie dla systemów wbudowanych). Od 2003 roku związany z ATM S.A. początkowo jako inżynier systemowy, następnie dyrektor R&D, prezes zarządu Centrum Badawczo-Rozwojowego ATM-Lab i prezes zarządu Atende Software. Równolegle prezes zarządu Phoenix Systems - firmy rozwijającej system operacyjny i oprogramowanie dla systemów wbudowanych.

Autor i współautor ponad 40 publikacji naukowych i licznych artykułów.

Mariusz Stusiński
Wiceprezes Zarządu

Mariusz Stusiński jest absolwentem Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej.

Od początku pracy zawodowej związany z telekomunikacją, Internetem i rynkiem ICT (information and communication technology). Pracę rozpoczął od działu sprzedaży u jednego z integratorów IT, kolejno zajmował kilka stanowisk w Telekomunikacji Polskiej począwszy od sprzedaży do sektora klientów kluczowych aż do dyrektora działu projektów strategicznych. Przed pracą w Atende Software odpowiadał za sprzedaż w polskim dziale firmy NORTEL, producenta sprzętu telekomunikacyjnego.

Ze spółkami z grupy Atende związany od 2008 roku.

Dyrektorzy działów

Przemysław Frasunek
Dyrektor Działu Rozwiązań Multimedialnych i Działu Systemów Bezpieczeństwa

Absolwent Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych. Z grupą ATM S.A., a następnie Atende S.A. związany od 2002 roku, początkowo jako inżynier wsparcia sprzedaży, a następnie jako kierownik zespołu. Od 1999 roku pasjonat zagadnień związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym oraz autor ponad 40 raportów o błędach w powszechnie używanym oprogramowaniu. Lider kilkudziesięciu audytów bezpieczeństwa oraz autor cyklu szkoleń z zakresu bezpieczeństwa systemów i aplikacji.

Rafał Jurkiewicz
Dyrektor Działu Badań i Rozwoju

Przygodę z programowaniem zaczynał w 1986 roku od Sinclair BASIC oraz asemblera Z80. Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Z grupą ATM S.A. związany od 2006 roku. W Atende Software odpowiedzialny za rozwój technologii, projektowanie, algorytmy. Nadzoruje i bierze czynny udział w implementacji najbardziej krytycznych elementów wytwarzanych systemów.

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić.