TVN S.A.

Obsługujemy pełen proces przetwarzania i publikacji wideo dla serwisów player.pl, tvn24.pl i tvnmeteo.pl.

TVN S.A.

Nasza współpraca z TVN S.A. rozpoczęła się w 2011 roku. Obecnie, z naszego systemu dystrybucji treści redGalaxy CDN korzystają wszystkie portale wideo grupy TVN. Ponadto, zapewniamy bezpieczne przechowywanie treści w redGalaxy Storage, transkodowanie jej na wszystkie platformy docelowe oraz szyfrowanie przy pomocy Playready DRM (redGalaxy Coder).

Wdrożyliśmy także odtwarzacz redGalaxy Player oraz stworzyliśmy dedykowane aplikacje player.pl dla platform iOS, Android oraz Samsung SmartTV. Wszystkie komponenty wspierają wyświetlanie reklam w wielu formatach.

Cyfrowy Polsat S.A.

Usługa ipla.tv wykorzystuje naszą technologię do przechowywania i dystrybucji treści na wiele typów urządzeń końcowych.

Cyfrowy Polsat S.A.

Nasza współpraca z serwisem ipla sięga 2008 roku. Wówczas to przeprowadziliśmy transmisje meczów piłki nożnej rozgrywanych w trakcie Euro 2008. Była to wtedy największa w kraju transmisja internetowa na żywo.

Od tamtego czasu sukcesywnie zwiększaliśmy zakres świadczonych usług i wolumen ruchu. Obecnie, usługa ipla.tv wykorzystuje redGalaxy Storage i redGalaxy CDN aby przechowywać i udostępniać materiały wideo na komputery PC, urządzenia mobilne i telewizory SmartTV.

ITI Neovision S.A.

Obsługujemy pełen proces przetwarzania i publikacji wideo dla serwisów, dekoderów i aplikacji platformy nc+.

ITI Neovision S.A.

Platforma cyfrowa nc+ korzysta z autorskiego systemu nc+CMS służącego do zarządzania materiałami pochodzącymi od wielu partnerów. System pozwala na automatyczny import danych, a następnie zlecenie eksportu wideo wraz z metadanymi na dekodery nc+ i aplikację nc+GO. Wszystkie materiały obsługiwane przez nc+CMS są kodowane i szyfrowane przy użyciu redGalaxy Coder, a następnie przechowywane w redGalaxy Storage i udostępniane przez redGalaxy CDN.

Ponadto, dzięki redGalaxy Coder i redGalaxy CDN usługa nc+GO oferuje dostęp do kilkudziesięciu kanałów TV w wysokiej jakości.

Multimedia Polska S.A.

Stworzyliśmy portal wideo mmtv.pl, który pozwala użytkownikom na odpłatne oglądanie materiałów VOD i kanałów TV.

Multimedia Polska S.A.

W 2010 r. stworzyliśmy portal wideo mmtv.pl, który pozwala użytkownikom na odpłatne oglądanie materiałów VOD i kanałów TV. Wszystkie udostępniane treści zabezpieczone są przy pomocy Playready DRM. Wraz z portalem wdrożyliśmy transkodery VOD oparte o redGalaxy Coder, transkodery Live oparte o redGalaxy Coder oraz lokalne archiwum redGalaxy Storage.

Usługa mmtv.pl, dzięki integracji z istniejącymi systemami w MMP, pozwala na zakup treści i pakietów subskrypcyjnych w modelu post-paid, jak również wymianę informacji o transakcjach użytkownika z dekoderami telewizji cyfrowej.

Vectra S.A.

Stworzyliśmy portal wideo tvonline.vectra.pl, który pozwala abonentom Vectra na bezpłatny dostęp do kanałów TV (usługa multiroom).

Vectra S.A.

W 2011 r. uruchomiliśmy usługę tvonline.vectra.pl, której przeznaczeniem jest bezpłatne udostępnianie kanałów TV abonentom Vectra. Dzięki integracji z systemem CRM, treści udostępniane są jedynie abonentom, którzy spełniają określone reguły biznesowe.

Dostępne w usłudze kanały TV są pozyskiwane z head-endu satelitarnego Vectra i transkodowane przy użyciu narzędzia redGalaxy Streamer, a następnie dystrybuowane z wykorzystaniem redGalaxy CDN.

Orange Polska S.A.

Wdrożyliśmy system Catch-up TV, który umożliwia archiwizowanie i obróbkę wybranych kanałów telewizyjnych.

Orange Polska S.A.

Od 2010 roku współpracowaliśmy z Orange Polska S.A. w zakresie przygotowywania materiałów VOD dostosowanych do wielu platform docelowych (komputery PC, urządzenia mobilne, kilka typów dekoderów).

W tym celu, stworzyliśmy autorski system Catch-up TV, który umożliwia ciągłe archiwizowanie wybranych kanałów telewizyjnych w wideobuforze, a następnie ich edycję i automatyczny eksport, wraz z metadanymi na urządzenia docelowe. Wszystkie pliki są transkodowane przy użyciu redGalaxy Coder.

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić.